loader image

SIKÇA SORULAN SORULAR

KUZEY YILDIZI GRUP Mühendislik İnşaat ile iletişime geçmek için iletişim bölümündeki ofis telefon numaramızdan, eposta adresimizden, gsm numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz…

KUZEY YILDIZI GRUP İstanbul da bir çok alanda inşaat, taahhüt, müteahhitlik ve emlak danışmanlığı hizmetlerinde profesyonel anlamda faaliyet göstermektedir..

KUZEY YILDIZI GRUP İstanbul genelinde değerlendirilmesi istenen yer üzerinde önce doğru araştırmaları yaparak, istenen alandaki en başarılı planı ortaya koymak için gerekli birimlerle iletişime geçer, alınan bilgiler doğrultusunda bir ön plan çalışma yapılır. Taraflara bu ön plan çalışması paylaşılır ve teklifimiz iletilir, teklifin olumlu karşılanması sonucu resmi işlemler için sözleşme ve noter işlemleri gerçekleşir ve taahhüt edilen süre içeresinde istenen yer üzerinde projeyi eksiksiz tamamlar ve teslim eder.

KUZEY YILDIZI GRUP Çok uzun yıllar inşaat emlak ve taahhüt işlerinde uzun zamandır profesyonel hizmet vermekte olup bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Firmamızın kökleri alile sel bağlardan gelmekte olup referans gösterebileceğimiz projeler ve kurumlar bulunmaktadır. .

Aramak için Tıklayın
WhatsApp chat